Kursy Kancelaryjno Archiwalne I i II Stopnia

SPRAWDŹ! Realizujemy kursy 3-dniowe; 4-dniowe oraz weekendowe!

Krajowy Fundusz Szkoleniowy- dofinansowanie szkoleń

Czym jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy? 

KFS inaczej Krajowy Fundusz Szkoleniowy jest to fundusz celowy prowadzony od 2014 przez Urzędy Pracy. Dzięki niemu pracodawcy mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenie swoich pracowników nawet do 100% wartości szkolenia! 

Jakie szkolenia mogą być finansowane ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego? 

W wielkim skrócie nie ma ograniczeń co do zakresu szkoleń, które mogą być sfinansowane z KFS. Jedyny wymóg, jaki szkolenie musi spełnić to realizacja przynajmniej jednego z priorytetów, które co roku, wraz z ogłoszeniem naboru wniosków, Urzędy Pracy ogłaszają na swoich stronach lub tablicach ogłoszeniowych. 
Zatem mogą Państwo ubiegać się o dofinansowanie wszystkich szkoleń z naszej oferty, zarówno szkoleń online jak i szkoleń stacjonarnych. 
Ponadto KFS może również sfinansować szkolenie zamknięte, które możemy zorganizować specjalnie dla Państwa organizacji.

Kto może się ubiegać o wsparcie z KFS? 

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie. 

Co zrobić, aby uzyskać środki na szkolenie? 

  • Wyszukaj na naszej stronie szkolenie, w którym chciałbyś wziąć udział
  • Znajdź właściwy urząd (https://psz.praca.gov.pl/wybor-urzedu) i sprawdź terminy naboru wniosków. Następnie pobierz i wypełnił wniosek, który zazwyczaj jest dostępny na stronie urzędu
  • Złóż wniosek i poczekaj na jego rozpatrzenie
  • To wszystko! Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pozostaje już tylko wziąć udział w szkoleniu i cieszyć się nowo zdobytą wiedzą! 

 

Wszystkie nasze szkolenia mogą być dofinansowane ze środków KFS! Jeśli potrzebują Państwo pomocy w uzyskaniu środków lub wyborze właściwego szkolenia jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 510 810 990 lub adresem e-mail [email protected]

 

Bądź z nami na bieżąco

Nie przegap żadnej okazji! Dołącz do naszego newslettera już teraz i odbierz najświeższe informacje o szkoleniach, atrakcyjnych ofertach oraz specjalnych promocjach – tylko dla Ciebie! 🎉

Dbamy o ochronę Twoich danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Napisz do nas

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Jesteśmy tu dla Ciebie! 🤝

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – odpowiemy najszybciej jak to możliwe! 💬

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.