Kursy Kancelaryjno Archiwalne I i II Stopnia. Sprawdź nowe terminy!

NOWOŚĆ. Od teraz prowadzimy kursy w formule 3-dniowej, 4-dniowej, weekendowej oraz stacjonarnej!

Obieg i archiwizacja dokumentów w systemie EZD

Szkolenie na zamówienie

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.8)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Dane szkolenia

Data
Ustalany indywidualnie
Godzina

Ustalany indywidualnie

Miasto

Ustalany indywidualnie

Cena

Ustalany indywidualnie

Trener

Adam Parysz

W dobie cyfryzacji, efektywne zarządzanie dokumentacją staje się kluczowe dla sprawnego funkcjonowania każdej organizacji. Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD) nie tylko usprawnia przepływ informacji, ale również zapewnia ich bezpieczeństwo i łatwy dostęp. 
Nasze szkolenie zamknięte to niezbędna wiedza i praktyczne umiejętności, które pozwolą Twojej organizacji na optymalizację procesów związanych z dokumentacją.

Cel szkolenia EZD:

  1. Zrozumienie przepisów prawnych: Poznasz aktualne wymogi prawne dotyczące zarządzania dokumentacją elektroniczną i papierową.
  2. Efektywny obieg dokumentów: Nauczysz się, jak efektywnie zarządzać przepływem dokumentów w systemie EZD, od ich rejestracji po wysyłkę.
  3. Praktyczne zastosowanie EZD: Zdobędziesz wiedzę na temat etapów wdrażania systemu oraz jego praktycznego wykorzystania w pracy urzędowej.
  4. Kompetencje w archiwizacji: Odkryjesz sekrety efektywnej archiwizacji dokumentacji w systemie EZD, w tym zabezpieczania i przechowywania danych.

Dla kogo jest nasze szkolenie?

Szkolenie zostało skonstruowane z myślą o pracownikach instytucji oraz przedsiębiorstw, które pragną wprowadzić lub usprawnić system Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją. 
Bez względu na to, czy EZD ma być dla Ciebie narzędziem podstawowym, czy wspomagającym, nasz kurs zapewni Ci kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do jego efektywnego wykorzystania.

Program szkolenia:

  1. Podstawy prawne dotyczące zarządzania dokumentacją
  2. Wymogi techniczne i organizacyjne
  3. Etapy wdrożenia
  4. Podstawowy system dokumentowania przebiegu, załatwiania i rozstrzygania
  5. Czynności kancelaryjne
  6. Archiwizacja akt spraw zakończonych

Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły!

Nie pozwól, aby zarządzanie dokumentacją stało się przeszkodą w osiąganiu celów Twojej organizacji. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę i ustalimy dogodny termin i formę szkolenia. 

Co otrzymasz?

Dostosowanie terminu

Szkolenie zaplanowane zgodnie z Twoimi preferencjami czasowymi, zapewniające elastyczność i komfort uczestników.

Specjalistyczne wsparcie

Bezpośredni dostęp do eksperta w danej dziedzinie, który zapewnia nie tylko wiedzę, ale i wsparcie merytoryczne na każdym etapie szkolenia.

Personalizacja programu

Program szkolenia skrojony na miarę potrzeb Twojej firmy, uwzględniający specyficzne wymagania i cele.

Certyfikacja ukończenia

Oficjalne potwierdzenie zdobytych umiejętności i wiedzy, stanowiące wartość dodaną dla uczestników i organizacji.

Dostęp do materiałów szkoleniowych

Uczestnicy otrzymują kompleksowy zestaw zasobów edukacyjnych, dostępnych do wykorzystania również po zakończeniu szkolenia.

Gwarancja satysfakcji

Zobowiązanie do dostosowania i poprawy elementów szkolenia, aby w pełni odpowiadały oczekiwaniom klienta.

Trener

Adam Parysz

Trener, Auditor Wiodący SZBI wg. ISO 27001, Auditor Wiodący SZCD wg. ISO 22301, Auditor Wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania wg. ISO 9001, 14001 i 45001, Six Sigma Yellow Belt, Inspektor ochrony danych, Koordynator ds. dostępności, Archiwista. Prowadził audyty w takich organizacjach jak Tauron Obsługa Klienta, Sygnity S.A., Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia i Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

Karierę trenerską rozpocząłem w 2013 roku. Od tego czasu na sali szkoleniowej spędziłem 8 450 godzin szkoleniowych, szkoląc łącznie ponad 11 tysięcy osób. 
Mam przyjemność szkolić zarówno urzędy centralne, jednostki samorządu terytorialnego wszystkich szczebli oraz firmy sektora prywatnego. Oprócz prowadzenia szkoleń przygotowuję normatywy kancelaryjno – archiwalne oraz dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych.

Miałem przyjemność szkolić między innymi 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Kancelarię Senatu RP, TAURON Obsługa Klienta, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Komendę Główną Policji, Pocztę Polską S.A., Koleje Mazowieckie, CBA, ZUS, PGE, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Żandarmerię Wojskową, Chrześcijańską Akademię Teologiczną w Warszawie, Polską Akademię Nauk, Akademię Górniczo-Hutniczą, Wojewódzkie Urzędy Pracy w Krakowie, Rzeszowie i w Olsztynie, Urząd Miasta Rzeszowa, Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Poznaniu, Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, Szpital Zachodni im. Św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim,  Arcelormittal, ArchiDoc S.A, Sąd Okręgowy w Kielcach, Sąd Apelacyjny we Wrocławiu, ING Bank Śląski, Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, Fenice Poland, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie i Podlaski Urząd Wojewódzki.