Zamów szkolenie zamknięte dla swojej placówki!

Sprawdź nasze propozycje szkoleń zamkniętych lub uzupełnij formularz i opisz szkolenie, którego potrzebujesz.

Ochrona sygnalistów- wdrożenie w organizacji

Szkolenie na zamówienie

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.8)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Dane szkolenia

Data
Ustalany indywidualnie
Godzina

Ustalany indywidualnie

Miasto

Ustalany indywidualnie

Cena

Ustalany indywidualnie

Trener

Kamil Miśtal

Formy realizacji szkolenia: online, stacjonarne, wyjazdowe

Nasze szkolenie, dedykowane ochronie sygnalistów, to klucz do zrozumienia i skutecznego wdrażania przepisów dyrektywy UE o sygnalistach w Twojej organizacji.

Dlaczego szkolenie na zamówienie?

Nasze szkolenie online zaprojektowano z myślą o elastyczności i dostosowaniu do specyficznych potrzeb każdej organizacji. Skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, od pracowników działów organizacyjnych, przez osoby zajmujące się ochroną danych osobowych, po kadrę zarządzającą i pracowników działów prawnych. Program szkolenia, realizowany metodą warsztatową, pozwala nie tylko na teoretyczne zapoznanie się z dyrektywą, ale także na praktyczne przećwiczenie kroków wdrożeniowych i omówienie realnych przypadków.

Główne korzyści z uczestnictwa w szkoleniu:

  • Kompleksowa wiedza: Zdobędziesz wszechstronne informacje na temat dyrektywy UE o sygnalistach, jej zakresu, obowiązujących terminów, oraz aspektów prawnych związanych z ochroną danych osobowych sygnalistów.
  • Praktyczne umiejętności: Nauczysz się, jak tworzyć kanały zgłoszeń i procedury ochronne, zapewniając zgodność z RODO i eliminując działania odwetowe.
  • Wzrost świadomości organizacyjnej: Zrozumiesz, jak ważną rolę w procesie ochrony sygnalistów odgrywa kultura organizacyjna.

Program szkolenia:

Program szkolenia obejmuje szeroki zakres tematów, dzięki niemu Ty i Twój zespół zdobędzie wiedzę i umiejętności w zakresie: 

  1. Rozumienia dyrektywy UE o sygnalistach i jej stosowania w praktyce.
  2. Implementacji procedur zgłaszania nieprawidłowości i ochrony danych osobowych sygnalistów zgodnie z RODO.
  3. Budowania kultury organizacyjnej wspierającej zgłaszanie nieprawidłowości i chroniącej sygnalistów przed odwetem.
  4. Opracowywania dokumentacji i procedur formalnych wymaganych przez dyrektywę.
  5. Przeprowadzania audytu systemu ochrony sygnalistów w celu identyfikacji obszarów do poprawy.

Szkolenie dostosowane do potrzeb

Wybierając nasze szkolenie możemy dostosować program, formę i miejsce zajęć do Twoich potrzeb. Szkolenie z ochrony sygnalistów może być zorganizowane w formie online lub stacjonarnej. Jeśli potrzebujesz innego szkolenia z zakresu prawa lub chcesz zmodyfikować program zajęć z ochrony sygnalistów skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę! 

Jeśli szukasz szkoleń prawnych online: dostępne terminy

Dołącz do nas!

Wybierając nasze szkolenie  na zamówienie, zyskujesz dostęp do wiedzy eksperckiej i praktycznych umiejętności, a także możliwość interakcji z prowadzącym. To szansa na wymianę doświadczeń i rozwiązanie konkretnych problemów, z jakimi może się zmagać Twoja organizacja. 

Zainwestuj w rozwój i bezpieczeństwo- skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Co otrzymasz?

Dostosowanie terminu

Szkolenie zaplanowane zgodnie z Twoimi preferencjami czasowymi, zapewniające elastyczność i komfort uczestników.

Specjalistyczne wsparcie

Bezpośredni dostęp do eksperta w danej dziedzinie, który zapewnia nie tylko wiedzę, ale i wsparcie merytoryczne na każdym etapie szkolenia.

Personalizacja programu

Program szkolenia skrojony na miarę potrzeb Twojej firmy, uwzględniający specyficzne wymagania i cele.

Certyfikacja ukończenia

Oficjalne potwierdzenie zdobytych umiejętności i wiedzy, stanowiące wartość dodaną dla uczestników i organizacji.

Dostęp do materiałów szkoleniowych

Uczestnicy otrzymują kompleksowy zestaw zasobów edukacyjnych, dostępnych do wykorzystania również po zakończeniu szkolenia.

Gwarancja satysfakcji

Zobowiązanie do dostosowania i poprawy elementów szkolenia, aby w pełni odpowiadały oczekiwaniom klienta.

Trener

Kamil Miśtal

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Aktualnie wykładowca akademicki, trener, dyrektor ds. ochrony danych w kancelarii prawnej, inspektor ochrony danych w spółkach grupy kapitałowej w branży ochrony zdrowia. Specjalizuje się w postępowaniu administracyjnym, sądowym postępowaniu egzekucyjnym i prawie  ochrony danych osobowych, a także w prawie pomocy społecznej i prawie pracy. Autor licznych  publikacji naukowych i opinii prawnych. Wieloletni konsultant i trener firm doradczych. Ceniony dydaktyk i praktyk. Zajmuje się szkoleniami pracowników organów administracji publicznej na szczeblu centralnym i terenowym oraz prawników praktyków, a także pracowników  przedsiębiorstw i spółek. Specjalista w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców oraz wdrażania standardów ochrony danych osobowych w organizacjach polskich i zagranicznych. Za osiągnięcia naukowe i dydaktyczne wielokrotnie nagradzany licznymi stypendiami doktorskimi i motywacyjnymi, w tym Nagrodą Rektora UŁ.