Zamów szkolenie zamknięte dla swojej placówki!

Sprawdź nasze propozycje szkoleń zamkniętych lub uzupełnij formularz i opisz szkolenie, którego potrzebujesz.

Sztuczna inteligencja w szkole- poznaj możliwości wykorzystania AI w pracy nauczyciela!

Zapisy na szkolenie zakończone!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że na szkolenie, które przeglądasz, skończyliśmy przyjmować zapisy. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej.

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.8)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Szkolenie archiwalne

AI bez tajemnic! Poznaj, by się jej nie obawiać, wykorzystując ją, usprawnisz swoją pracę!

Szkolenie skupia się na praktycznym zastosowaniu sztucznej inteligencji w środowisku edukacyjnym. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać narzędzia oparte na AI, zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów, aby usprawnić proces nauczania i zarządzania placówką edukacyjną. 
Szkolenie obejmuje zarówno zalety, jak i potencjalne wyzwania związane z implementacją sztucznej inteligencji w edukacji.

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu:

 1. Zapoznanie nauczycieli z podstawami sztucznej inteligencji i jej zastosowaniami w edukacji.
 2. Przekazanie praktycznych umiejętności dotyczących wykorzystania narzędzi opartych na AI w procesie nauczania i zarządzania placówką edukacyjną.
 3. Podniesienie świadomości na temat zalet i potencjalnych wyzwań związanych z implementacją sztucznej inteligencji w edukacji.
 4. Zwiększenie pewności siebie nauczycieli w korzystaniu z technologii opartych na sztucznej inteligencji w pracy z uczniami.

Adresaci szkolenia „AI bez tajemnic”:

Szkolenie skierowane jest w szczególności do:

 • Nauczycieli wszystkich typów szkół;
 • Psychologów;
 • Pedagogów;
 • Dyrektorów;
 • Edukatorów.

Wybierając nasz kurs online, zyskujesz:

 • Bezpośredni kontakt z prowadzącym;
 • Możliwość dyskusji i zadawania pytań na bieżąco;
 • Certyfikat od Instytucji Szkoleniowej po zakończeniu nauczania, będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy.

Program szkolenia:

 1. Wprowadzenie do tematu sztucznej inteligencji.
 2. Praktyczne zastosowania AI w pracy nauczyciela.
 3. Indywidualne planowanie lekcji oparte na danych.
 4. Personalizacja materiałów edukacyjnych dla różnych grup uczniów.
 5. Monitorowanie postępów i dostosowanie strategii nauczania.
 6. Ocena i feedback wspomagane przez sztuczną inteligencję.
 7. Wykorzystanie chatbotów do wsparcia uczniów.
 8. Etyczne i społeczne aspekty wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji.
 9. Analiza przypadków zastosowania AI w konkretnej szkole lub placówce edukacyjnej.
 10. Sesja Q&A- odpowiedzi na pytania i wątpliwości uczestników dotyczące omawianych zagadnień.

Inne formy finansowania tego szkolenia:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS):

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie.

Baza Usług Rozwojowych (BUR):

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje. 

Trener

Katarzyna Czubińska

Absolwentka filologii polskiej UAM w Poznaniu, Psychologii Społecznej na SWPS, studiów StART w Warszawskiej Szkole Filmowej, Zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a także podyplomowego dziennikarstwa na UAM. Od 2023 absolwentka Service Design na Uniwersytecie SWPS.
Jest trenerką, mentorką, prelegentką. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń, warsztatów i webinarów dla nauczycieli, pracowników instytucji kultury, a także młodzieży. Projektuje oferty. Tworzy materiały, artykuły metodyczne i edukacyjne, kursy online, projektuje szkolenia. Koordynuje sekcję edukacyjną Festiwalu Filmów i Spotkań NieZwykłych oraz Gildię Szkół NieZwykłych. Była członkinią Zespołu ds. Młodej Widowni SKSiL. Współorganizowała ogólnopolską konferencję filmoznawczą dla nauczycieli pod nazwą „Przestrzenie Inspiracji” w Lublinie. W 2015 roku została nagrodzona przez Polski Instytut Sztuki Filmowej w kategorii edukacji młodego widza.
Szkoliła, doradzała m.in.: Narodowe Centrum Kultury, Centralny Dom Technologii, Fundacja Orange, Fundacja Centrum Cyfrowe, Cyfrowy Dialog, Filmoteka Narodowa Instytut Audiowizualny, Muzeum Polin, Fundacja Forum Dialogu, Fundacją Civis Polonus, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, ŻIH, Fundacją Taki Jestem, Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Fundacją Generator, Against Gravity, Monlith Films, Forum Film, Cinema City, Helios, Ośrodek Rozwoju Kompetencji i Edukacji WSiP, a także pracowników domów kultury, centrów kultury i bibliotek w całym kraju.

 

Szkolenie archiwalne