Sprawdź nowy, rozszerzony kurs dla rejestratorek medycznych

Sześciogodzinne, intensywne szkolenie w obniżonej cenie za wczesny zapis. Sprawdź najbliższe dostępne terminy!

Aplikacja mObywatel 2.0

Zapisy na szkolenie zakończone!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że na szkolenie, które przeglądasz, skończyliśmy przyjmować zapisy. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej.

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.8)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Szkolenie archiwalne

Praktyczne szkolenie z funkcjonowania aplikacji mObywatel 2.0

Szkolenie z aplikacji mObywatel 2.0 obejmuje szeroki zakres tematów, zaczynając od podstawowych aspektów, takich jak akty prawne dotyczące aplikacji. 

Następnie poruszane są zakres i przedmiot zmian wprowadzanych w nowej wersji aplikacji, a także warunki i wymogi techniczne niezbędne do jej użytkowania.

Podczas szkolenia zostaną omówione różnice między tradycyjnymi dokumentami a ich mobilnymi odpowiednikami, co pozwala na lepsze zrozumienie zalet i ograniczeń cyfrowych dokumentów. Szkolenie skupia się także na obszarach takich jak profil mObywatel, porównując go z systemem E-Doręczeń, oraz na usługach dostępnych w aplikacji.


Kolejne części szkolenia koncentrują się na:

 • kompleksowych funkcjonalnościach aplikacji,
 • sposobach jej działania,
 • na integracji z administracyjnymi systemami elektronicznymi i procesie pobierania danych,
 • danych osobowych gromadzonych w aplikacji oraz zasad bezpieczeństwa tych danych.


Szkolenie zawiera także informacje o ograniczeniach aplikacji - do czego nie można jej wykorzystać, jak również praktyczne aspekty jej użytkowania, w tym obsługę menu, panelu administracyjnego i dedykowanych funkcji

Omówione są także kwestie związane z podpisami cyfrowymi w aplikacji, certyfikatami ustawowymi, sposobami eliminacji błędów i dostępną pomocą techniczną.
 

Wybierając nasz kurs online zyskujesz:

 • Bezpośredni kontakt z prowadzącym
 • Możliwość dyskusji i zadawania pytań na bieżąco
 • Komplet materiałów szkoleniowych w cenie
 • Certyfikat od Instytucji Szkoleniowej po zakończeniu nauczania, będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy.
   

Program

 1. Akty prawne dotyczące aplikacji mObywatel 2.0.
 2. Zakres i przedmiot zmian.
 3. Warunki, wymogi techniczne.
 4. Dokument tradycyjny vs. dokument mobilny.
 5. Profil mObywatel. System mObywatel vs. E-Doręczenia.
 6. Usługi dostępne w aplikacji mObywatel 2.0.
 7. Kompleksowe funkcjonalności, sposób działania.
 8. Integracja z administracyjnymi systemami elektronicznymi, pobieranie danych.
 9. Zakres danych osobowych gromadzonych w aplikacji.
 10. Bezpieczeństwo danych osobowych.
 11. Do czego nie możemy wykorzystać aplikacji mObywatel?
 12. Praktyczne zastosowanie menu, panelu administracyjnego, dedykowanych funkcji.
 13. Podpisy w aplikacji mObywatel.
 14. Certyfikaty ustawowe.
 15. Eliminacja błędów, pomoc techniczna.
 16. Plany rozwojowe aplikacji MObywatel 2.0 w kontekście e-administracji.

Inne formy finansowania tego szkolenia:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS):

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie.

Baza Usług Rozwojowych (BUR):

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje. 

Trener

Dariusz Adamczyk

Doświadczony Trener, Szkoleniowiec. Przedsiębiorca praktyk.  Wdrożeniowiec platform, systemów i narzędzi ICT. Realizator projektów z obszaru: E-Doręczenia, dostępność cyfrowa, transformacja cyfrowa, EPUAP, Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD), podpis elektroniczny (aspekty techniczne, zmiany w KPA), cyberbezpieczeństwo. Praktyczne wykorzystanie technologii cyfrowych dla administracji publicznej, sektora B2B, sektora interactive. 
Ponad 10 lat doświadczenia w obszarach cyfryzacji i procesów digital. Zrealizowanych ponad 6000 godzin szkoleniowych w ramach edukacji, wdrożenia, konsultingu merytorycznego i technicznego.
Przykładowe portfolio- zrealizowane szkolenia warsztatowe: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Zdrowia, Unilever, T-Mobile, Ministerstwo Cyfryzacji, Orlen S.A., Energa S.A., PFRON, Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Rezerw Strategicznych, Politechnika Gdańska; A.T. Kearney, Deloitte, Lasy Państwowe; Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Rolnictwa; Agencja Mienia Wojskowego…
Kluczowe kompetencje: Integracja działań operacyjnych w obszarze ICT, Wiedza praktyczna, oparta na działaniach operacyjnych w firmach i organizacjach, Gruntowna, praktyczna wiedza w temacie systemów elektronicznych, Precyzyjna diagnoza, identyfikacja potrzeb w obszarze analizy i rozwiązywania problemów prawnych, technicznych, Duża wiedza i doświadczenie na rynku interaktywnym, w kanałach cyfrowych, Business development, Efektywność w działaniu, realizacja ustalonych KPI.
 

Szkolenie archiwalne