Sprawdź nowy, rozszerzony kurs dla rejestratorek medycznych

Sześciogodzinne, intensywne szkolenie w obniżonej cenie za wczesny zapis. Sprawdź najbliższe dostępne terminy!

Od konfliktu do porozumienia: Metody efektywnej komunikacji zespołowej

Szkolenie archiwalne!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że szkolenie, które przeglądasz, jest w archiwum. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej.

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.9)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Szkolenie archiwalne

Opis szkolenia:

Komunikacja w zespole jest niezbędna do osiągnięcia celów, jakie sobie stawiamy w pracy zespołowej. Dobra komunikacja w zespole umożliwia wymianę informacji, rozwiązywanie problemów, budowanie zaufania, motywowanie członków zespołu oraz podejmowanie skutecznych decyzji.

Adresaci:

Szkolenie z komunikacji w zespole jest skierowane do osób, które chcą poprawić jakość i efektywność pracy w grupie poprzez rozwój umiejętności komunikacyjnych.

Korzyści:

 • Poprawa relacji między członkami zespołu.
 • Wzrost zaangażowania i motywacji do pracy zespołowej.
 • Poprawa efektywności pracy zespołu poprzez skuteczną organizację komunikacji i działań.
 • Zwiększenie umiejętności rozwiązywania konfliktów w zespole.
 • Zwiększenie świadomości i umiejętności dotyczących sposobów komunikacji niewerbalnej i werbalnej.
 • Poprawa umiejętności słuchania i udzielania informacji zwrotnej.
 • Wypracowanie skutecznych sposobów podejmowania decyzji w zespole.

Wybierając nasz kurs online zyskujesz:

 • Bezpośredni kontakt z prowadzącym
 • Możliwość dyskusji i zadawania pytań na bieżąco
 • Komplet materiałów szkoleniowych w cenie
 • Certyfikat od Instytucji Szkoleniowej po zakończeniu nauczania, będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy.
   

Program

 1. Wprowadzenie do koncepcji komunikacji w zespole i omówienie podstawowych pojęć.
 2. Omówienie różnych modeli komunikacji w zespole, w tym komunikacji hierarchicznej, demokratycznej i konsensualnej.
 3. Ćwiczenia i zadania, które umożliwią uczestnikom rozwój umiejętności słuchania, rozpoznawania sygnałów niewerbalnych i radzenia sobie z barierami w komunikacji.
 4. Omówienie różnych rodzajów informacji zwrotnej i sposobów jej udzielania w zespole.
 5. Praktyczne ćwiczenia dotyczące podejmowania decyzji w zespole i skutecznego rozwiązywania problemów.
 6. Wnioski i podsumowanie, praktyczne wskazówki na przyszłość.

Inne formy finansowania tego szkolenia:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS):

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie.

Baza Usług Rozwojowych (BUR):

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje. 

Trener

Katarzyna Czubińska

Absolwentka filologii polskiej UAM w Poznaniu, Psychologii Społecznej na SWPS, studiów StART w Warszawskiej Szkole Filmowej, Zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a także podyplomowego dziennikarstwa na UAM. Od 2023 absolwentka Service Design na Uniwersytecie SWPS.
Jest trenerką, mentorką, prelegentką. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń, warsztatów i webinarów dla nauczycieli, pracowników instytucji kultury, a także młodzieży. Projektuje oferty. Tworzy materiały, artykuły metodyczne i edukacyjne, kursy online, projektuje szkolenia. Koordynuje sekcję edukacyjną Festiwalu Filmów i Spotkań NieZwykłych oraz Gildię Szkół NieZwykłych. Była członkinią Zespołu ds. Młodej Widowni SKSiL. Współorganizowała ogólnopolską konferencję filmoznawczą dla nauczycieli pod nazwą „Przestrzenie Inspiracji” w Lublinie. W 2015 roku została nagrodzona przez Polski Instytut Sztuki Filmowej w kategorii edukacji młodego widza.
Szkoliła, doradzała m.in.: Narodowe Centrum Kultury, Centralny Dom Technologii, Fundacja Orange, Fundacja Centrum Cyfrowe, Cyfrowy Dialog, Filmoteka Narodowa Instytut Audiowizualny, Muzeum Polin, Fundacja Forum Dialogu, Fundacją Civis Polonus, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, ŻIH, Fundacją Taki Jestem, Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Fundacją Generator, Against Gravity, Monlith Films, Forum Film, Cinema City, Helios, Ośrodek Rozwoju Kompetencji i Edukacji WSiP, a także pracowników domów kultury, centrów kultury i bibliotek w całym kraju.

 

Szkolenie archiwalne