Kursy Kancelaryjno Archiwalne I i II Stopnia. Sprawdź nowe terminy!

NOWOŚĆ. Od teraz prowadzimy kursy w formule 3-dniowej i weekendowej!

Negocjacje biznesowe, czyli jak skutecznie negocjować w różnych obszarach życia zawodowego i osobistego

Zapisy na szkolenie zakończone!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że na szkolenie, które przeglądasz, skończyliśmy przyjmować zapisy. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej.

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.8)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Szkolenie archiwalne

Praktyczne szkolenie z negocjacji

Szkolenie ma na celu dostarczenie uczestnikom praktycznych narzędzi i strategii, które umożliwią im skuteczne negocjacje w różnych obszarach życia zawodowego i osobistego. Uczestnicy zdobędą umiejętności niezbędne do budowania trwałych relacji, zarządzania konfliktami oraz osiągania korzystnych porozumień

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu z negocjacji: 

 • Zdobycie praktycznych umiejętności negocjacyjnych.
 • Zwiększenie pewności siebie w trudnych sytuacjach negocjacyjnych.
 • Skuteczniejsze osiąganie celów i porozumień w różnych kontekstach

Adresaci szkolenia z negocjacji:

Szkolenie z negocjacji jest dedykowane różnym grupom zawodowym i osobom, które chcą rozwijać swoje umiejętności negocjacyjne. Oto kilka grup docelowych, dla których szkolenie z negocjacji może być szczególnie przydatne:

 • Menedżerowie i liderzy zespołów
 • Przedstawiciele handlowi i sprzedawcy
 • Specjaliści ds. zakupów i zaopatrzenia
 • Pracownicy działów HR
 • Przedsiębiorcy i przedsiębiorczynie
 • Studenci i osoby rozpoczynające karierę zawodową
 • Osoby zainteresowane rozwojem osobistym

Wybierając nasz kurs online, zyskujesz:

 • Bezpośredni kontakt z prowadzącym;
 • Możliwość dyskusji i zadawania pytań na bieżąco;
 • Komplet materiałów szkoleniowych w cenie;
 • Certyfikat od Instytucji Szkoleniowej po zakończeniu nauczania, będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy.

Program szkolenia:

 1. Czym są negocjacje?
 2. Negocjacje dawniej i dziś
 3. Najważniejsze pojęcia dotyczące negocjacji biznesowych: strategie negocjacji, fazy negocjacji, taktyki i triki negocjacyjne, szara strefa negocjacji, impas i pat w negocjacjach i jak go przezwyciężyć oraz wiele innych.
 4. Strategie negocjacyjne a taktyki negocjacyjne.
 5. Strategia win-win i jej ograniczenia.
 6. Nowoczesne strategie negocjacyjne: francuska, amerykańska i japońska szkoła negocjacji; negocjacje miękkie i twarde, „negocjacje z potworami”.
 7. Style negocjacyjne – Model Thomasa-Kilmanna.
 8. Psychologiczne aspekty negocjacji: postawa asertywna w negocjacjach; jak sobie radzić z emocjami i odruchowymi reakcjami, perswazja w negocjacjach, triki ekonomii behawioralnej w negocjacjach.

Inne formy finansowania tego szkolenia:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS):

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie.

Baza Usług Rozwojowych (BUR):

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje. 

Trener

Anna Urbaniak

Szkoleniowiec, pedagog, mediator sądowy w sprawach gospodarczych oraz doświadczona księgowa i specjalistka od prawa podatkowego. 
Od ponad 5 lat jest przedsiębiorcą i właścicielką Kancelarii Podatkowa Księga, Centrum Kobiet Biznesu.
Posiada bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte między innymi jako księgowa i v-ce prezes spółki oraz jako kurator społeczny w Sądzie Rejonowym. 
Studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz ukończyła szkolenia "Menager Projektów Szkoleniowych" i kurs Syndyka/Doradcy Restrukturyzacyjnego. 
Działała jako mediator sądowy, łącząc wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem w różnych dziedzinach biznesu i prawa.

Szkolenie archiwalne