Certyfikowany Audytor Wewnętrzny SZBI ISO 27001 z egzaminem

Zapisz się na 4-dniowy kurs i zostań audytorem wewnętrznym. Obowiązuje rabat za wczesny zapis! Spiesz się- Liczba miejsc ograniczona

Aplikacja mObywatel 2.0

Szkolenie archiwalne!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że szkolenie, które przeglądasz, jest w archiwum. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej.

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.9)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Szkolenie archiwalne

Praktyczne szkolenie z funkcjonowania aplikacji mObywatel 2.0

Szkolenie z aplikacji mObywatel 2.0 obejmuje szeroki zakres tematów, zaczynając od podstawowych aspektów, takich jak akty prawne dotyczące aplikacji. 

Następnie poruszane są zakres i przedmiot zmian wprowadzanych w nowej wersji aplikacji, a także warunki i wymogi techniczne niezbędne do jej użytkowania.

Podczas szkolenia zostaną omówione różnice między tradycyjnymi dokumentami a ich mobilnymi odpowiednikami, co pozwala na lepsze zrozumienie zalet i ograniczeń cyfrowych dokumentów. Szkolenie skupia się także na obszarach takich jak profil mObywatel, porównując go z systemem E-Doręczeń, oraz na usługach dostępnych w aplikacji.


Kolejne części szkolenia koncentrują się na:

 • kompleksowych funkcjonalnościach aplikacji,
 • sposobach jej działania,
 • na integracji z administracyjnymi systemami elektronicznymi i procesie pobierania danych,
 • danych osobowych gromadzonych w aplikacji oraz zasad bezpieczeństwa tych danych.


Szkolenie zawiera także informacje o ograniczeniach aplikacji - do czego nie można jej wykorzystać, jak również praktyczne aspekty jej użytkowania, w tym obsługę menu, panelu administracyjnego i dedykowanych funkcji

Omówione są także kwestie związane z podpisami cyfrowymi w aplikacji, certyfikatami ustawowymi, sposobami eliminacji błędów i dostępną pomocą techniczną.
 

Wybierając nasz kurs online zyskujesz:

 • Bezpośredni kontakt z prowadzącym
 • Możliwość dyskusji i zadawania pytań na bieżąco
 • Komplet materiałów szkoleniowych w cenie
 • Certyfikat od Instytucji Szkoleniowej po zakończeniu nauczania, będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy.
   

Program

 1. Akty prawne dotyczące aplikacji mObywatel 2.0.
 2. Zakres i przedmiot zmian.
 3. Warunki, wymogi techniczne.
 4. Dokument tradycyjny vs. dokument mobilny.
 5. Profil mObywatel. System mObywatel vs. E-Doręczenia.
 6. Usługi dostępne w aplikacji mObywatel 2.0.
 7. Kompleksowe funkcjonalności, sposób działania.
 8. Integracja z administracyjnymi systemami elektronicznymi, pobieranie danych.
 9. Zakres danych osobowych gromadzonych w aplikacji.
 10. Bezpieczeństwo danych osobowych.
 11. Do czego nie możemy wykorzystać aplikacji mObywatel?
 12. Praktyczne zastosowanie menu, panelu administracyjnego, dedykowanych funkcji.
 13. Podpisy w aplikacji mObywatel.
 14. Certyfikaty ustawowe.
 15. Eliminacja błędów, pomoc techniczna.
 16. Plany rozwojowe aplikacji MObywatel 2.0 w kontekście e-administracji.

Inne formy finansowania tego szkolenia:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS):

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie.

Baza Usług Rozwojowych (BUR):

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje. 

Trener

Dariusz Adamczyk

Doświadczony Trener, Szkoleniowiec. Przedsiębiorca praktyk.  Wdrożeniowiec platform, systemów i narzędzi ICT. Realizator projektów z obszaru: E-Doręczenia, dostępność cyfrowa, transformacja cyfrowa, EPUAP, Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją (EZD), podpis elektroniczny (aspekty techniczne, zmiany w KPA), cyberbezpieczeństwo. Praktyczne wykorzystanie technologii cyfrowych dla administracji publicznej, sektora B2B, sektora interactive. 
Ponad 10 lat doświadczenia w obszarach cyfryzacji i procesów digital. Zrealizowanych ponad 6000 godzin szkoleniowych w ramach edukacji, wdrożenia, konsultingu merytorycznego i technicznego.
Przykładowe portfolio- zrealizowane szkolenia warsztatowe: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Zdrowia, Unilever, T-Mobile, Ministerstwo Cyfryzacji, Orlen S.A., Energa S.A., PFRON, Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Rezerw Strategicznych, Politechnika Gdańska; A.T. Kearney, Deloitte, Lasy Państwowe; Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Rolnictwa; Agencja Mienia Wojskowego…
Kluczowe kompetencje: Integracja działań operacyjnych w obszarze ICT, Wiedza praktyczna, oparta na działaniach operacyjnych w firmach i organizacjach, Gruntowna, praktyczna wiedza w temacie systemów elektronicznych, Precyzyjna diagnoza, identyfikacja potrzeb w obszarze analizy i rozwiązywania problemów prawnych, technicznych, Duża wiedza i doświadczenie na rynku interaktywnym, w kanałach cyfrowych, Business development, Efektywność w działaniu, realizacja ustalonych KPI.
 

Szkolenie archiwalne