Certyfikowany Audytor Wewnętrzny SZBI ISO 27001 z egzaminem TÜV NORD Polska

Zapisz się na 4-dniowy kurs i zostań audytorem wewnętrznym!

Odkryj moc Sztucznej Inteligencji w edukacji: Korzyści, wyzwania i strategie

Szkolenie archiwalne!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że szkolenie, które przeglądasz, jest w archiwum. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej.

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.9)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

O szkoleniu:

Sztuczna inteligencja stała się nieodłącznym elementem naszego świata, znajdując zastosowanie w szeregu różnych dziedzin. Wzbudza zarówno pozytywne emocje jak i wątpliwości etyczne. Podczas tego szkolenia dowiesz się, gdzie dokładnie spotykamy SI i jakie korzyści może ona przynieść. Omówimy praktyczne zastosowania SI w edukacji, odkryjesz, jak skutecznie wykorzystać jej potencjał w otoczeniu edukacyjnym i życiu codziennym. Zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w swojej pracy oraz osiągnąć wyjątkowe efekty w procesie nauczania i uczenia się.

 

Adresaci:

Dyrektorzy, nauczyciele i edukatorzy wszystkich typów szkół i placówek

 

Korzyści:

  • Rozpoznanie obszarów zastosowań SI w codziennej praktyce szkolnej.
  • Zrozumienie jej potencjału.
  • Identyfikacja wyzwań związanych z SI.
  • Strategie wykorzystania SI jako sprzymierzeńca w edukacji.
  • Rozwinięcie umiejętności krytycznego myślenia.
  • Etyczne aspekty SI.
  • Tworzenie świadomości cyfrowej
  • Praktyczne ćwiczenia i studia przypadków

Wybierając nasz kurs online zyskujesz:

  • Bezpośredni kontakt z prowadzącym
  • Możliwość dyskusji i zadawania pytań na bieżąco
  • Komplet materiałów szkoleniowych w cenie
  • Certyfikat od Instytucji Szkoleniowej po zakończeniu nauczania, będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy.
     

Program

  1. Przegląd narzędzi i programów wspierających SI: Poznasz aktualne programy i narzędzia, które korzystają z SI. Dowiesz się, jakie są ich główne funkcje i jak mogą być użyteczne w Twojej pracy lub w edukacji.
  2. SI w pracy indywidualnej i zajęciach lekcyjnych: Dowiesz się, jak wykorzystać narzędzia oparte na SI, aby zwiększyć efektywność swojej pracy, tworzyć ciekawsze materiały edukacyjne oraz angażować uczniów w nowatorski sposób podczas lekcji.
  3. Chat z GPT: Poznasz podstawy obsługi chatbotów opartych na modelach językowych, takich jak GPT. Zobaczysz, jak wykorzystać chaty do tworzenia interaktywnych scenariuszy edukacyjnych i udoskonalać komunikację z uczniami.
  4. Metodyczne wskazówki dotyczące wykorzystania SI w edukacji: Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak wprowadzić SI do codziennej praktyki edukacyjnej. Dowiesz się, jak dostosować materiały do różnych stylów nauki i potrzeb uczniów, wykorzystując narzędzia oparte na SI.
  5. Bezpieczeństwo online przy użyciu SI: Omówimy kwestie związane z bezpieczeństwem w świecie, gdzie SI odgrywa coraz większą rolę. Dzięki temu zrozumiesz, jak unikać pułapek i dbać o bezpieczeństwo swoje oraz swoich uczniów podczas korzystania z technologii opartych na SI.

Inne formy finansowania tego szkolenia:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS):

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie.

Baza Usług Rozwojowych (BUR):

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje. 

Trener

Katarzyna Czubińska

Absolwentka filologii polskiej UAM w Poznaniu, Psychologii Społecznej na SWPS, studiów StART w Warszawskiej Szkole Filmowej, Zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a także podyplomowego dziennikarstwa na UAM. Od 2023 absolwentka Service Design na Uniwersytecie SWPS.
Jest trenerką, mentorką, prelegentką. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń, warsztatów i webinarów dla nauczycieli, pracowników instytucji kultury, a także młodzieży. Projektuje oferty. Tworzy materiały, artykuły metodyczne i edukacyjne, kursy online, projektuje szkolenia. Koordynuje sekcję edukacyjną Festiwalu Filmów i Spotkań NieZwykłych oraz Gildię Szkół NieZwykłych. Była członkinią Zespołu ds. Młodej Widowni SKSiL. Współorganizowała ogólnopolską konferencję filmoznawczą dla nauczycieli pod nazwą „Przestrzenie Inspiracji” w Lublinie. W 2015 roku została nagrodzona przez Polski Instytut Sztuki Filmowej w kategorii edukacji młodego widza.
Szkoliła, doradzała m.in.: Narodowe Centrum Kultury, Centralny Dom Technologii, Fundacja Orange, Fundacja Centrum Cyfrowe, Cyfrowy Dialog, Filmoteka Narodowa Instytut Audiowizualny, Muzeum Polin, Fundacja Forum Dialogu, Fundacją Civis Polonus, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, ŻIH, Fundacją Taki Jestem, Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Fundacją Generator, Against Gravity, Monlith Films, Forum Film, Cinema City, Helios, Ośrodek Rozwoju Kompetencji i Edukacji WSiP, a także pracowników domów kultury, centrów kultury i bibliotek w całym kraju.