Zapisz się na DARMOWY webinar: RODO w Administracji Publicznej

Sprawdź termin wydarzenia i zgłoś uczestnictwo. Liczba miejsc ograniczona!

Zarządzanie czasem oraz sobą w czasie

Szkolenie online

Zapisy na szkolenie zakończone!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że na szkolenie, które przeglądasz, skończyliśmy przyjmować zapisy. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej.

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.8)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Szkolenie archiwalne

Opis:

Czy nurtuje Cię pytanie jak robić mniej ale osiągać więcej? Dobre zarządzanie czasem niewątpliwie wpływa na efektywność pracowników. Dzięki temu szkoleniu zapanujesz nad własnym życiem. Wdrożenie poznanych metod umożliwi Ci wprowadzenie w życie zawodowe i osobiste spokoju i harmonii. Osiągniesz więcej i zdecydowanie szybciej niż Ci się wydaje. To szkolenie zmieni Twoje myślenie o priorytetach. Praktykując techniki i metody poznane w trakcie naszego szkolenia masz szanse zyskać codziennie co najmniej dwie godziny, co w sakli roku da Ci dodatkowe 3 miesiące wolnego

 

Adresaci:

Wszyscy ceniący sobie czas zarówno Ci, którzy potrzebują zmaksymalizować swoją zawodową skuteczność jak i osoby, które w życiu prywatnym chciałby aby czas stał się ich sprzymierzeńcem. Specjaliści, managerowie, dorośli z ADHD.

 

Cel/ korzyści:

Podczas szkolenia, uczestnik pozna sposoby jak robić mniej, a osiągać więcej, jak nie wpadać w panikę przy nadmiarze obowiązków i wreszcie jak w całym tym szaleństwie dnia codziennego znaleźć czas dla siebie. Praktykując techniki i metody poznane w trakcie naszego szkolenia uczestnik ma szansę zyskać codziennie, co najmniej dwie godziny, co w skali roku daje dodatkowe 3 miesiące wolnego.


Korzyści:

 • Poprawa efektywności
 • Umiejętność stawiania priorytetów
 • Obniżenie stresu i wzmocnienie poczucia sprawczości
 • Lepsza skuteczność w działaniu
 • Wzrost zaangażowania w zadania
 • Poprawa kondycji psychofizycznej
 • Pojawianie się czasu dla siebie, rodziny, pasji, hobby w tym na lenistwo

Wybierając nasz kurs online zyskujesz:

 • Bezpośredni kontakt z prowadzącym
 • Możliwość dyskusji i zadawania pytań na bieżąco
 • Komplet materiałów szkoleniowych w cenie
 • Certyfikat od Instytucji Szkoleniowej po zakończeniu nauczania, będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy.
   

Program

 1. Podstawy zarządzania czasem a cele i zamierzenia
 2. Ustalenie priorytetów
 3. Samoorganizacja
 4. Techniki zarządzania czasem
 5. Zasada 80/20
 6. Esencjalista - potęga wyboru czyli jak pozbyć się niepotrzebnych rzeczy
 7. Zarządzanie czasem a nawyki
 8. Work- life balance

Inne formy finansowania tego szkolenia:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS):

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie.

Baza Usług Rozwojowych (BUR):

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje. 

Trener

W czasie ponad dwudziestoletniej kariery w lotnictwie pełniłem wiele funkcji zarządczych związanych z zarządzaniem zespołami od kilkudziesięciu do kilkuset pracowników, w zespołach rozproszonych, w kilkunastu lokalizacjach w całej Polsce. 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w organizacji i rozwoju szkoleń, w organizacji zatrudniającej prawie 2000 osób.

Nie jest mi obce zarządzanie zespołami pracującymi w ścisłe regulowanym środowisku,
Nadzorowałem ponad 5000 szkoleń rocznie, z różnych dziedzin od HR po działania stricte operacyjne związane z utrzymywaniem uprawnień przez personel lotniczy i techniczny. Z budżetem rocznym kilkanaście milionów złotych.

Pracując przez 18 lat jako kontroler ruchu lotniczego, w tym przez 13 lat jako instruktor, jestem ekspertem w zarządzaniu stresem oraz pracy w środowisku wymagającym podejmowania szybkich i trafnych decyzji przy niepełnej ilości danych.

Prowadziłem projekty związane z: utrzymaniem i uzyskiwaniem nowych certyfikatów potrzebnych do prowadzenia działalności lotniczej i szkoleniowej przez organizację zajmującą się zarządzaniem żeglugą powietrzną, związanych z bezpieczeństwem ruchu lotniczego, zmianami metodyki i planów szkoleń, zakupem i wprowadzaniem najnowszych technologii.

Byłem odpowiedzialny za: wprowadzanie zmian związanych ze strukturą organizacji, wprowadzaniem nowoczesnych metod zarządzania personelem oraz rozpoczęcie transformacji cyfrowej obszarów za które byłem odpowiedzialny.

Moje główne obszary zainteresowania są związane z szeroko rozumianym zarządzaniem personelem, zarządzaniem jakością przez wprowadzanie sprawdzonych skutecznych metod z lotnictwa do innych gałęzi gospodarki, jak również regulacjami dotyczącymi rynku bezzałogowych statków powietrznych. Prywatnie jestem strzelcem sportowym z wieloma sukcesami krajowymi i międzynarodowymi.

Szkolenie archiwalne