Kursy Kancelaryjno Archiwalne I i II Stopnia. Sprawdź nowe terminy!

NOWOŚĆ. Od teraz prowadzimy kursy w formule 3-dniowej i weekendowej!

Ochrona Sygnalistów - Co powinien wiedzieć pracodawca

Szkolenie archiwalne!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że szkolenie, które przeglądasz, jest w archiwum. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej.

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.8)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Szkolenie archiwalne

Szczegóły wkrótce

Program

Szczegóły wkrótce

Trener

Monika Kwiatkowska. Doktor nauk prawych, radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, prowadzi szkolenia dla pracowników sektora medycznego i farmaceutycznego oraz administracji publicznej.

Autorka kilkuset publikacji, w tym monografii z zakresu tematyki jakości w ochronie zdrowia: Zdarzenia niepożądane w lecznictwie szpitalnym i podstawowej opiece zdrowotnej, komentarzy praktycznych  i odpowiedzi, m.in. z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa medycznego, prawa farmaceutycznego.

Certyfikowany mediator wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji Lewiatan, arbiter Sądu Arbitrażowego przy Konfederacji Lewiatan.

 

Robert Grzegrzółka. Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie; absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego; ekspert posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie m.in. prawa karnego, obsługiwał m.in. podmioty publiczne, współpracuje z Wydawnictwem Wolters Kluwer Sp. z o.o.

Szkolenie archiwalne