Zapisz się na DARMOWY webinar: RODO w Administracji Publicznej

Sprawdź termin wydarzenia i zgłoś uczestnictwo. Liczba miejsc ograniczona!

Wynagradzanie nauczycieli- praktyczne narzędzia i wskazówki do jego wyliczania

Szkolenie online

Szkolenie przełożone!

Chcielibyśmy Cię poinformować, że szkolenie, które przeglądasz, zostało przełożone. Jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi terminami, sprawdź je poniżej

W przypadku braku terminów lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami +48 510 810 990 lub skorzystania z przycisku "Zapytaj o szkolenie".

Nasze recenzje i certyfikaty

(4.8)

(5.0)

RIS: 2.06/00049/2023

ISO 9001:2015

ISO: 9001:2015

Szkolenie archiwalne

Zasady obliczania wynagrodzeń nauczycieli

Nasze kompleksowe szkolenie o wynagradzaniu nauczycieli skierowane jest do osób, które chcą się zapoznać z zasadami wyliczania wynagrodzenia zasadniczego, dodatków i nagród, ale również dla chcących odświeżyć i utrwalić wiedzę. 
Nasza specjalistka przekaże uczestnikom praktyczną wiedzę i wskazówki wyliczania wynagrodzeń nauczycieli w świetle najnowszych przepisów Karty Nauczyciela
W czasie szkolenia poruszy tematykę wynagrodzenia zasadniczego, dodatków m.in. za wysługę lat, motywacyjnych, funkcyjnych,  wynagrodzeń za godziny ponadwymiarowe i za zastępstwa oraz nagród.

Jaki jest cel szkolenia z wynagradzania nauczycieli?

Szkolenie pozwoli na zapoznanie się zasadami wynagradzania nauczycieli i ugruntowanie już posiadanej wiedzy. Da odbiorcom praktyczne narzędzia i wskazówki, jak przyznawać dodatki, kiedy nie trzeba ich przyznawać, jak i kiedy wypłacać dodatkowe świadczenia dla nauczycieli.

Wybierając nasz kurs online, zyskujesz:

 • Bezpośredni kontakt z prowadzącym;
 • Możliwość dyskusji i zadawania pytań na bieżąco;
 • Komplet materiałów szkoleniowych w cenie;
 • Certyfikat od Instytucji Szkoleniowej po zakończeniu nauczania, będący potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy.

Program szkolenia:

 1. Wprowadzenie
 2. Wynagrodzenie zasadnicze
 3. Dodatki do wynagrodzenia:
  - za wysługę lat,
  - motywacyjny,
  - funkcyjny, w tym z tytułu sprawowania funkcji wychowawcy klasy,
  - za warunki pracy,
  - dodatek na start
  - dodatek wiejski
 4. Wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw;
 5. Nagrody i inne świadczenia wynikające ze stosunku pracy
 6. Termin wypłaty wynagrodzenia
 7. Zmiana wysokości wynagrodzenia

Inne formy finansowania tego szkolenia:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS):

O dofinansowanie może wnioskować każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika. Jednoosobowe działalności gospodarcze, które nie zatrudniają żadnego pracownika, nie mogą ubiegać się o wsparcie.

Baza Usług Rozwojowych (BUR):

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje. 

Trener

Marta Handzlik- Rosuł

Doświadczona prawniczka, specjalizująca się w obszarach prawa pracy oraz prawa oświatowego. Posiada bogate doświadczenie nie tylko w pracy praktycznej, ale także jako aktywna wykładowczyni na uczelni wyższej. 

Posiada wszechstronne umiejętności zarówno w obszarze praktyki prawniczej, jak i edukacji. Jako trenerka i szkoleniowiec przeprowadza szkolenia z zakresu prawa pracy i prawa oświatowego.
Współpracuje z takimi wydawnictwami jak Wolters Kluwer, Forum, czy Oficyna MM.

Szkolenie archiwalne